Price: Price On Request
Part Number: MB-SF-11MM23
MB-SF-11MM23 Apex® 3/8” Square Drive 6-Point Magnetic Bolt Clearance Impact Socket, Metric, Surface Drive Long Length. Socket Type: 6-Point Hex Opening: 11mm Overall Length: 50.8mm Nose End Diameter: 17.5mm Drive End Diameter: 19.1mm Opening Depth: 7.2mm
Part Number
MB-SF-11MM23
Hex Opening
11mm
Overall Length
50.8mm
Nose End Diameter
17.5mm
Drive End Diameter
19.1mm
Opening Depth
7.2mm