Price: Price On Request
Part Number: MSF-13MM33
MSF-13MM33 Apex® 3/8” Square Drive 6-Point Magnetic Impact Socket, Metric, Surface Drive Extra Long Length. Socket Type: 6-Point Hex Opening: 13mm Overall Length: 88.9mm Nose End Diameter: 20.6mm Drive End Diameter: 20.6mm Opening Depth: 8.7mm
Part Number
MSF-13MM33
Hex Opening
13mm
Overall Length
88.9mm
Nose End Diameter
20.6mm
Drive End Diameter
20.6mm
Opening Depth
8.7mm