Price: Price On Request
Part Number: MSF-15MM15
Discontinued
MSF-15MM15 Apex® 1/2” Square Drive 6-Point Magnetic Impact Socket, Metric, Surface Drive Standard Length. Socket Type: 6-Point Hex Opening: 15mm Overall Length: 38.1mm Nose End Diameter: 23.8mm Drive End Diameter: 23.8mm Opening Depth: 11.1mm
Discontinued
Part Number
MSF-15MM15
Hex Opening
15mm
Overall Length
38.1mm
Nose End Diameter
23.8mm
Drive End Diameter
23.8mm
Opening Depth
11.1mm