MSF-18MM25 Apex 1/2” Square Drive 6-Point Magnetic Impact Socket, Metric, Surface Drive Long Length
Price: Price On Request
Part Number: MSF-18MM25
Discontinued
MSF-18MM25 Apex® 1/2” Square Drive 6-Point Magnetic Impact Socket, Metric, Surface Drive Long Length. Socket Type: 6-Point Hex Opening: 18mm Overall Length: 57.1mm Nose End Diameter: 28.6mm Drive End Diameter: 28.6mm Opening Depth: 11.1mm
Discontinued
Part Number
MSF-18MM25
Hex Opening
18mm
Overall Length
57.1mm
Nose End Diameter
28.6mm
Drive End Diameter
28.6mm
Opening Depth
11.1mm